Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ízületvédőt érdemes...

Milyen ízületvédőt érdemes venni, az ízületes kutyámnak?

Figyelt kérdés

10 éves kutyám van, első lábaira nehézkesen jár.Állatorvos ajánlót egy kapszulás ízületvédőt. Ami utána néztem interneten, erre külföldi izom növelő/sportolóknak való tápszeres weboldalakat dobot ki. Közben néztem magyar oldalakat, milyen fajták vannak. Kutyáknak való ízületvédőből többfajta van olcsótól kezdve nagyon drága.


Az lenne kérdésem: milyen márkájú ízületvédőt tudnátok ajánlani ami bevált.



2018. júl. 15. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a farkaskonyhas joint aid illetve sprint mix nagyon bejött. Próbálkoztunk külön zöldkagylóval/kollagénnel de az önmagában nem segített.


[link]


[link]

2018. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az állatorvos mondja meg, hogy mire van szüksége a kutyának. Az izületvédelem mellé általában gyomorvédő készítmények is kellenek, attól függően, hogy milyen súlyos a kutya állapota. Magyarul csak orvosi felügyelet mellett szabad ezeket adni.
2018. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az apto-flex szirup egy héten belül látható eredményt hozott.
2018. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két 13 éves kutyám van és ami nálunk bevált a C11 komplex nevű állatgyógyszer.
2018. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!