Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Multhónapban elvittem a...

Multhónapban elvittem a kutyám, hogy iartalanítsák, de idős így nem válalta a doki, de adott neki 2magzat elhajtó injekciót, kelett volna véreznie vagy valami?

Figyelt kérdés
félek nagyon hogy terhes maradt,mert össze ragadtak.utánna elvittem az orvoshoz,de nem miskárólta ki kapott 2injekciót és azt modta ettől nem maradnak meg a kutyák,de én fékek,kelett volna jele lenni h elvetélt??
2018. júl. 17. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Az összeragadás után mennyi időre vitted dokihoz?
2018. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2héttel,és kb 5hete volt dokinál
2018. júl. 17. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy ultrahangra. Lehetőleg ne ahhoz az orvoshoz, akinél voltál.
2018. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost, és vidd el megvizsgáltatni. Vemhesen is lehet ivartalanítani. Sokkal nagyobb megterhelés a szervezetének, ha mindenféle vetélést okozó injekciókat kap, mintha a két dolgot egy műtéttel elintézik. Ha mégsem akar az orvos ivartalanítani, kérd meg, hogy magyarázza el, pontosan miért. Ha nem veszélyes valamiért a kutyára, akkor minél előbb érdemes megcsinálni.
2018. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk hogy mennyi idős a kutya arra gondoltam, hogy hány éves hogy nem vállalta az ivartalanítást? Vagy "nagyon idős" vemhes már az ivartalanításhoz?
2018. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én őt haza hoztam az utcán csatangólt,de kb 5,6éves lehet a doki azt mondta..így nem válalta
2018. júl. 18. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor sem vállalta volna, ha gennyes méhgyulladás miatt kellene ivartalanítani? Mezei doki lehet a drága, ha 5-6 éves kutyát nem vállal be.

Menjél másik orvoshoz.

2018. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!