Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív Kaukázusi Juhászkuty...

Agresszív Kaukázusi Juhászkutya, altatáson kívül van más megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 3-4 éves Kaukázusi Juhászkutyánk, nem ivartalanított. Elmúlt 1-2 hónapban nagyon agresszíven viselkedik, morog a gazdáira, félünk hogy valakit megharap, ezért néhány napja a ketrecébe van elzárva. Ivartalanítás segítene? Nincs szívünk elaltatni, de nem tudunk más megoldást. Odaadni ilyen agresszívan nem is tudjuk, mit tehetnénk vele? Tudtok segíteni, tanácsot adni?
2010. jún. 18. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Pl.foglakozni kéne vele.

Ilyenkor bolondulok meg, valaki vesz egy kaukázusit, akkor tisztában kell lennie vele, hogy kemény kutya, rendzsres nevelést, foglalkozást igényel. De b.szik tanítani, nem viszi iskolába, bezárja egy kennelbe és utána el akarja altatni.

Vidd suliba, csináltass az orvossalegy teljes kivizsgálást, hogy nincs-e fájdalma a kutyának, nem attól agresszív-e, és foglakozz vele.

2010. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
1. válaszolóval egyet értek...
2010. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
3%
igen van. HEADSHOOT!
2010. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%

kedves első válaszoló! Attól hogy nem ír le minden okot, nem kell szidni. én is így jártam de nem a mi hibánkból lett ez. normális választ kért, nem leb_szást!!

Vannak olyan oktatók, kutya piszchológusok akik ezt ki tudják kezelni, nem az altatás az egyetlen megoldás.

2010. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
az ivartalanítás is segít, de fogadd meg, amit az első írt, orvos, kivizsgálás, nevelés, foglalkozás
2010. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ha valakinek egyből az altatás jut eszébe ilyen esetben, akkor van jogom azt írni amit írtam.

első voltam

2010. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
18:03 egyetértek veled
2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Sajnos az első válaszolónak igaza van, már az elején elrontottad ezt a dolgot... Ha van gyerek a családban én nem kockáztatnék, ezek az orvosi dolgok, "átnevelések", megnevelések, kutyaiskola stb, hosszadalmas dolgok és addig még ugyan úgy veszélyben vagytok. Bármennyire is állatbarát vagyok sajnos ez a véleményem.:(

2010. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy kutyát csak akkor kell elaltatni, ha nagyon beteg és szenved. Vidd kutyasuliba ahogy az első válaszoló írta.
2010. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha már elrontottad és sajnálod a pénzt rá, alattás helyett ad e menhelyre. Aki azt írta fej lövés neked is barátom.
2010. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!