Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 napja lett ivartalanítva a...

4 napja lett ivartalanítva a kan kutyám, már vihetem nagyobb sétára? Vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha te szeretsz műtét után négy nappal nagyobb sétára menni...

Inkább figyeld a viselkedését, erőnlétét. Neki is szüksége lehet regenerálódásra.

2018. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj varratszedésig a nagy sétákkal. Nem azt mondom, hogy 5 percet lehet kint, de ne szakítsa fel a varratokat.
2018. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vizslám van , hiper energiaszinttel :) műtét után 3 napig csak pórázos séta volt, de nagyon szenvedett, hogy nem futhat. 4.napon elengedtem és hagytam neki, hogy pár kört fusson, de semmi játék és ő érezte is a határait. Szerintem hosszú sétára ne vidd még, inkább többször rövidebbre, de elengedni szerintem már elengedheted.
2018. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viheted simán. Kanoknál ez nagyon kis műtét, a varratok fel sem tudnak szakadni mozgás miatt (ha a herezacskót nem távolították el). Nyilván ha látod rajta, hogy fáradékonyabb, akkor szükség van még a több pihenésre de valószínűleg már túlvan a dolgon
2018. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!