Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt olyan gazdik akik...

Bigyusz222 kérdése:

Vannak itt olyan gazdik akik átélték kutyáikkal a tüdőödémát?

Figyelt kérdés

Leírnátok tapasztalaitokat?

Tünetek hogyan jelentek meg? Fokozatosan?

Mennyire volt aktív az állat? Semmenyire?

Akik az utcán elmentek felkelt és megugatta őket (akik kint tartják a kutyát most ezt tölük kérdem)

Milyen volt az étvágy? Mennyit ivott?

Stb...

Valaszokat elöre is köszönöm!! :)



2018. júl. 26. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Le volt lassulva nagyon. Egyik napról a másikra jelentkezett. Nem hagytuk kínlódni, elaltatattuk, de életünk legfájdalmasabb döntése volt.
2018. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! Részvétem!

Csak azért kérdem mert én is erre gyanakszom mert gyorsabban lélegzik és liheg. De attól még játszik velünk eszik meg iszik az orra is hideg nedves az este felé. Mert délben és délelött egésznal csak fekszik és az orra is meleg és száraz

2018. júl. 26. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mellüregi daganat okozta az ödémát. Az állatorvos azt mondta, hogy max. 1 hét és megfullad a saját váladékában 😭😭😭

Nem akartuk, hogy kínlódjon. 13 éves volt.

2018. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Baszus! Részvétem! :(


Nem is hittem volna ennyire súlyos ez az ödéma.


Nagyon sajnálom ami a kutyáitokkal történt! :(

2018. júl. 26. 18:37
 5/8 A kérdező kommentje:

Mire figyeltetek fel? Milyen tüneteket mutatott a kutya? Mégegyszer részvétem!

Tudom milyen erzés elveszíteni egy kutyát.

.. Idő az egyetlen gyógyír

2018. júl. 26. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:

" Csak azért kérdem mert én is erre gyanakszom mert gyorsabban lélegzik és liheg. De attól még játszik velünk eszik meg iszik az orra is hideg nedves az este felé. Mert délben és délelött egésznal csak fekszik és az orra is meleg és száraz"

Felhívom a figyelmedet arra, nyár van. Sőt, kánikula. A kutyák nem izzadnak. Lihegéssel tudják magukat hűteni.

A meleg órákban az állatok többsége takarékon van.

Amikor a kutya nem mozog huzamosabb ideig, meleg és száraz lehet az orra. Ettől még nem beteg.

2018. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké.

Csak nagyon szeretem és minél jobban figyelek rá mert nem akarom mèg elveszíteni. De ezek szerint semmi baja csak túl izélem

2018. júl. 26. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudnank már hogy semmi baja, így egy leírás alapján? Miért nem viszed el orvoshoz? 28.kérdést írod ki ahelyett, hogy délután elbaktattál volna a legközelebbi rendelőbe.
2018. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!