Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az jó név egy hím labradornak,...

Az jó név egy hím labradornak, hogy Elek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 00:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de nem is másoknak kell, hogy tetsződjön, hanem a saját gazdájának.

Az enyém Teddy.

Az előző pedig Bumbi volt.

2018. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Én nekem nem tetszik..:(

De a te döntésed neked kell hogy tetszen. Csak kesőbb ne legyen egy Elek ismerősöd. Nekem kedvenc neveim:

Ha barna kutyi: Gesztenye,Mogyoró

Fekete: Marcipán, Aishy

Krém színű: Karamell.

Az én kutyámat Fahéjnak hívják :3

2018. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Miért is lettem lepontozva? Mert így hívják a kutyánkat? Vagy mert a kérdezőnek kell hogy megfeleljen a név?


Vicces...

2018. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy neked tetsszen a kiválasztott név és, hogy a kutya hallgasson rá. Olyan nevet válassz, amit nem érzel cikisnek, ha mondjuk vissza akarod hívni magadhoz és ország világnak ki kell kiabálnod, hogy "Elek lábhoz!"


Nekem mondjuk egyáltalán nem tetszik. Valamiért ellenszenvet vált ki belőlem, ha magyar, emberek által használt névvel ruházzák fel a kutyát. DE! Még egyszer elmondom, hogy az a fontos, hogy neked tetsszen és ne másnak, valamint, ne érezd azt, hogy az a név számodra ciki.

2018. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de nem is vagyok érte odáig. A kutyanév naptárban NEM szerepel de ha ez neked nem baj akkor legyen. Lehet hogy most hülyének néztek hogy kutyanév naptár így kutyanév naptár úgy de amikor az én kutyámnak van névnapja vagy szülinapja mindig kap valamit. Most szülinapjára Ikeás Kutyafekhelyet kapott nagyon szereti. Ajánlom mindenkinek!
2018. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó lesz az:)
2018. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!