Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igazi aranyszínű hosszú szőrű...

Igazi aranyszínű hosszú szőrű (a fajtához képest) Golden retrivert keresek. Jó lenne ha lány lenne. Van ilyen alom az országban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van. Szerintem kenneleket keress fel vagy nézd át az expressz hirdetéseket mert ingyen neked nem fognak ilyen kutyát adni. De ha szeretnál ilyen kutyát akkor nézd meg elöször hogy egészséges-e ne legyen félénk.
2008. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Egyelőre csak az infora lenne szükségem. van egy ilyen kutyusunk kezd megöregedni, és ha elmegy jó lenne ha hasonló kutyusunk lehetne. Nagyon szeretjük, imádja a családot a 4 éves fiam szinte azt csinál vele amit csak akar, hagyja. persze nem okoz neki fájdalmat s ahogy a fiam mondja: Szikra mindig puszit ad:))

Szikra már családtag és ez a jó ebben a fajtában.

2008. nov. 2. 19:20
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Van.

Itt az egész internet, hogy megtaláld. Kutya.hu, vagy simán google, vagy akár iwiw fórumok, és máris tiéd a keresett info.

2008. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és mondjuk a jelenlegi kutya tenyésztőjét is fel lehetne keresni, ad abszurdum...
2008. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ad abszurdum a jelenlegi kutyánkat ajándékba kaptuk és ő volt ott az egyedüli, s mivel fiú és mint tudjuk a kutyák nem osztódással vagy saját maguk klónozásával szaporodnak nem fog menni a régi gazditól kiskutyát szerezni. Neki ugyanis főleg bernáthegyije és újfundlandi van.
2008. nov. 2. 21:19
 6/15 A kérdező kommentje:
S még annyit, konkrét infot vártam volna ,nem azt,hogy keresd meg a google-ban. Ennyire hülye nem vagyok. Arra gondoltam itt vannak olyan értelmes emberek akik talán ismernek tenyésztőt és tudnak is javasolni. Mivel,hogy nem mindegy milyen tenyésztőtől és alomból származik egy kutya. S amilyen almokat eddig ismertem láttam ,ott sehol nem láttam ilyen kiskutyáét csak rövid szőrűt és a tenyésztők is azt mondták ne is keressem nem létezik. márpedig akkor nekem milyen kutyám van?
2008. nov. 2. 21:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm:)))))
2008. nov. 2. 21:24
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Már meg ne sértődj, nem bántásból mondom, de ha azt kérdezed, hogy van-e ilyen alom, arra tökéletes válasz egy igen vagy nem is. Azt meg ne várd, hogy mások mindent megcsinálnak helyetted, mikor fél óra guglizással magad is megoldhatnád a dolgot, esetleg (mivel elég speciális a kérdésed) rögtön szakmai fórumokon is kezdhetted volna.

Egyébként érdemes esetleg pár kutyakiállításra elmenni, ott konkrétan láthatod a tenyészállatokat, vagy ha pesti vagy, a kisállatbörzére, ami most lesz a pecsában ( [link] oda is járnak ki tenyésztők.

2008. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké, tehát ha expresszt javasolnak, ahol ellenőrizetlen "minőségű" kiskutyákat is árulnak tömegével (a törzskönyv ellenére előfordulhat, hogy még csak nem is fajtatiszta az állat!), az hasznos válasz, de a kutya.hu-t pontos infókkal és bejegyzett kennelekkel, az bunkóság... Hát hallod, esküszöm nem értelek.
2008. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem a kutya.hu-ra értettem te vagy sértett nem én. Én a google-re mondtam.

Az nem mérv adó.

2008. nov. 5. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!