Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára fog nőni a kutyám?

Mekkorára fog nőni a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy keverék kutyusról van szó. Szüleiről semmit nem tudunk. Teljesen fekete és egy labradorra hasonlít de a tappancsai nem nagyok. 2 honaposan hoztuk el és akkor volt 3 kg 26cm, most 3 hónapos (kb 14 hetes) és 6,7 kg 35cm. Milyen magas kutyusra számítsunk amikor nagy lesz? Meg kb mennyi kg? Válaszokat előre is köszönöm.

#kutya #méret #Kutyaméretei
2018. júl. 31. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Ha te se tudsz a felmenőiről semmit, mi honnan tudnánk? Kb. 12-16 hós korára lesz 'kész'
2018. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy milyen magas lesz és hány kg egy keverék kutyánál senki nem fogja neked látatlanban megmondani.


Ha te látsz benne labit, akkor annál - szerintem - kisebb lesz. Ha így saccolnom kellene kb térdig fog érni.

2018. aug. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a tömeg és kor megvan, akkor a neten vannak felnőttkori tömeg becslő honlapok (beírod, hogy puppy weight calculator). Na most ezek - finoman szólva - nem pontosak, de arra jó, hogy kapj egy körülbelüli értéket. Az egyikbe beírtam az általad adott két tömeget és 8, illetve 11,3 kilót adott ki felnőtt korára, ebből szerintem a 8 irreális. Magasságra már kevesebb találat van és az sem mindegy, hogy marmagasság vagy teljes.
2018. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!