Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két hónapos csivava került...

Két hónapos csivava került hozzánk. Egyáltalán nem eszi a tápot és a konzervet. Mivel egészítsem ki a házi kosztot, hogy elég vitaminhoz jusson?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném akinél eddig volt,hogy egyáltalán milyen kaját kapott eddig ? Elképzelhető hogy azt szokta meg.
2018. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne kapjon hazikosztot.

Vagy olvass utána a barf etetésnek (alaposan) vagy marad a táp. Ha éhes lesz, megeszi.

2018. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban tudni kellene, mit evett, ahonnan elhoztátok.

Új helyre kerülésnél sok kölyök nem akar enni. Megszokta ,hogy a testvéreivel esznek.

Ha éhes lesz, úgyis enni fog.

2018. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Még egy ember aki szaporitot tamogatott -_-
2018. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Két hónapos? Elég apró, azt se tudja szerintem mi az hogy táp. Szapis, mi?

Eszi nem eszi nem kap mást. Ha összevissza eteted, azzal csak rosszabb lesz. Jó minőségű konzerv és azt add, majd fokozatosan állitsd át tápra.

2018. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert nem eszik a kutya azt jelenti hogy szaporítótól van? :D Micsoda logika :D Én a törzskönyves kutyámmal szenvedtem az első pár nap. Gondolom megszokta, hogy a tesókkal eszik, illetve az új hely is furcsa volt neki.
2018. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Normalis tenyesztok 10hetesen szoktam csak oda adni, de jo, nezzuk el, h nyolc heteden oda adta. Egy normalis temyeszto adna abbol a kajabol, amit addig ettek.
2018. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Én 12 hetesen hoztam el és adott a tápból amit evett, mégis könyörögni kellett neki... egyéb meggyőző érv?
2018. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől persze simán vehette szaporítótól, de ne vonjunk már párhuzamot a nem evés és a vásárlás helye között...
2018. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis mézett csorgass rá :)
2018. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!