Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek tényleg igaz a...

Szerintetek tényleg igaz a mondás, miszerint aki a kutyát szereti, rossz ember nem lehet?

Figyelt kérdés
Mert ha megfordítjuk arra hogy, aki a kutyát nem szereti az rossz ember, akkor én nagyon rossz ember vagyok, mert nagyon nem szeretem a kutyákat.
2018. aug. 6. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mit takar a "nagyon nem". Ha nem vagy mellettük, de ellenük sem, tehát nem bántod őket, attól nem vagy rossz ember. Az egyik barátnőm sem szereti őket, mert fél tőlük mióta megharapta egy. Alig mer bejönni hozzám, lemerevedik a kapuban. De ettől még nagyon jó ember. A mondás különben is a virágokra vonatkozott eredetileg. A másik pedig hogy sok pszichopata aki az embereknek képes ártani, szereti az állatokat.
2018. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez a mondás eredetileg virágról szól.

Ha igaz ez a mondás, akkor a kínaiak igazán jó emberek, mert ők annira szeretik a kutyákat, hogy meg is eszik.

2018. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
4%
Én se szeretem a kutyákat, amúgy meg különbséget tenni élőlények között sima rasszizmus, és végtelen emberi butaság. Nincs olyan, hogy állatkínzás, és cigánybűnözés sincs. Kisebbség bűnözés van, ami tök mindegy, hogy néger, cigány, mongol, bármi. Malac is állat. És a növény is élőlény. Ebből kifolyólag a vegetáriánus életmód is csak önámítás. Az emberi butaság nagy.
2018. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy igaz.Ismerek sz.r embert,aki imádja a kutyáját,amúgy meg egy r.hadék.
2018. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mondást megfordítva nem ezt kapod, hülyeséget írsz :D a mondás a kutyás emberre vonatkozik, a nem kutyáshoz hozzá se szól.
2018. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hitlernek is volt kutyája (Blondi), és imádta.
2018. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hat igen ez a Hitler komment szerintem is eldontotte a kerdest

:)

2018. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!