Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?

Mit gondoltok erről a tápról?

Figyelt kérdés
Most Wolf of Wilderness Junior (kacsa) táppal etetem a kutyámat, viszont váltani szeretnék az Euro Premium Puppy Medium bárányos-rizses tápra. Szerintetek jó ötlet lenne? Az Euro Premium jobb?
2018. aug. 11. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A másodikat nem ismerem, de a Wilderness nagyon jó minőségű táp. Miért szeretnél váltani?
2018. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Euro-t itt helyben is meg tudom venni, de a Wilderness-t folyamatosan rendelgetnem kéne.
2018. aug. 11. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Wilderness jobb egy fokkal. Az Euro Premium is megéri az árát, valószínűleg nem fogsz mellé, ha mégis azt választod.

Egyébként ha egyszerre több zsákkal rendelnél pl. Zooplusról, akkor nagyon ritkán kellene csak a táp beszerzésével foglalkoznod. Én kizárólag emiatt biztosan nem váltanám le a jól bevált márkát, ha nagy tételben meg tudnám oldani a vásárlást. A kölyöknek még úgyis hónapokra elegendő a két zsák, ráadásul úgy még kedvezményesebben is adják.

2018. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!