Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én kutyám ( németjuhász...

Az én kutyám ( németjuhász szuka)?

Figyelt kérdés

Az én kutyám( németjuhász szuka)

Most veszítette el párját :( .

És tényleg nagyon megváltozott szomorú nem eszik alig alig..

Oda mentem hozzá vígaztalni simogatni ès el kezdett sírne,de ugy mint egy ember nagy levegő vétellel nyitott szájjal ès bőgött én ilyet még nem lattam elvileg nem sírhat egy kutya de èn ebben nem hiszek .. hiszen a saját szememmel tapasztaltam sajnos ..

Mit tudnák csinalni hogy ne legyen ilyen bánatos attól félek ő is meg hal bánatában :( es ezt en nem akarom !



2018. aug. 11. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk foglalkozz vele és ne hagyd szomorkodni, egy kis buksiveregetés lehet hogy kényelmesebb, de nem segít rajta.
2018. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem fog belehalni. Egy idő után túllép a hiányon.
2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dvtk fan válasza:
14%
Esetleg ha van lehetőséget egy másik kutyát szerezni mellé, az segítene.
2018. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy érzem, hogy az elvesztése inkább neked fáj jobban és ezt az érzést átviszed a kutyára is, ezért "sír". Ilyenkor nem simogatni kell, hanem valami figyelemelterelő feladatot adni neki. Gyászold meg magadban a kutyát, de ne vidd át az érzéseidet a németjuhászodra.
2018. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Normál esetben egy jó gazda mellett a kutyák első sorban az emberhez kötődnek, és csak másod sorban egymáshoz. Ez is lenne az egészséges, lévén, hogy kutyákról van szól. És így nins ilyen, hogy ha egyedül marad a kutya, akkor kétségbeesett, bizonytalan, stresszes, depressziós lesz.
2018. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

A lepontozóknak..

A kutya még mindig nem ember, bármennyire is a "családom tagja".

Hiányolja a társát, érthető, de nem fog sem öngyilkolni, sem éhenhalasztódni,stb. A kutyáknak igen remek az alkalmazkodó képessége.

Persze, udvaron élő kutyák között nagyobb a kötődés, hiszen sokkal többet vannak együtt, mint a gazdájukkal.

Kérdező--ne sajnálgasd, hanem adjál neki sokkal több együtt töltött időt, mint eddig volt.

Elmehetsz menhelyre, ahol talán rátalálsz egy olyan felnőtt kutyára, amelyik szimpatikus lesz a német juhászodnak. Akkor a kutyád ismét társsal töltheti az idejét az udvaron.

2018. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. aug. 13. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!