Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honaljánál szőr hiány?

Honaljánál szőr hiány?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy a jobb első lába mögött azaz a hónaljánál egy kb 200as méretű helyen hiányzik a szőre. Ez nem észrevehető, csak ő kitekeredve szokott vakarózni, és így láttam meg. Amúgy gyönyörű a szőre, fényes is. A másik első lába mögött viszont nem szőrkikopás. Nem allergiás semmire sem. Ez mi miatt lehet? Van jelentősége? Arra tudok gondolni, hogy ahogy sétál, vagy fut kikopott. Elég aktív kutya, sokat van mozgatva, igényli is.

De miért csak az egyik hónalja kopott? 6 éves keverék kutya. Prémium tápot eszik, ha ez fontos. Elég régóta ezt eszi, és teljesen jól van minden szinten.


2018. aug. 22. 19:13
 1/2 A kérdező kommentje:
* nincs szőrhiány (bocsánat elírtam)
2018. aug. 22. 19:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja, ez a középkor velejárója, hamarosan a másik hónalja is ugyanígy kikopik.
2018. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!