Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kölyökkutyám miért...

3 hónapos kölyökkutyám miért túrja szét állandóan az ürülékét?

Figyelt kérdés
kb 2 hete van erre rászokva hogy mikor kakál teljesen széttúrja. Mások azt mondták legyek résen mikor kakál és szóljak rá erélyesen, ez szép és jó csak nem tudok erre várni egész nap mikor kakál, mivel egyszercsak pillanatok alatt arra szoktam figyelmes lenni hogy kaparaszik és szagol és hirtelen ugy szoktam odaugrani, de már késő. Éjszakára a kenneljébe alszik a kora reggeli kakajat ami bent van azt sose turja szét érdekes módon. Nem tudom miért csinája ezt, mi az oka és hogy lehetne erről leszoktatni. Köszönöm a segitségeteket.
2018. aug. 23. 09:29
 1/1 anonim válasza:
Minden kisàllatnak vannak fura szokàsai, szerintem vàrj, és majd idôvel leszokik róla.
2018. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!