Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vettem ezeket észre, mik ezek?

Ma vettem ezeket észre, mik ezek?

Figyelt kérdés

A kutyam hasan eszre vettem ijen foltokat. A szelen piros belul meg sarga és egy kicsit ki all a sarganal. Nagyon meg ilyedtem. Mik ezek?

(az emloinel vannak.)


2018. aug. 25. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Megijedtem*
2018. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, valaszod irtora hasznos.
2018. aug. 25. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most így látatlanban, hozzá nem értő emberek nem fogják tudni megmondani. Vidd el egy állatorvoshoz, ha annyira aggódsz..
2018. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a leírásból szerintem még egy állatdoki sem tudná megállapítani.

Vidd el orvoshoz!

2018. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mekkorák a foltok, szabályosak-e, száraz-e a bőr körülötte, viszket-e, fáj-e meg még ezer más dolog. Lehet csípés, allergia, gomba...

#4 voltam

2018. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírásod undorító. Azt úgy írják, hogy ilyen és ijedtem. Kutya helyett inkább az iskolában kellene jobban figyelned!


Egyébként vidd orvoshoz! De ez nem jutott az eszedbe? Mit gondoltál, hogy az egy mondatos értelmetlen, null információt tartalmazó leírásodból itt tudni és távgyógyítani fogjuk a kutyád baját?

2018. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen*
2018. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebből a leírásból még csak elképzelni sem tudom, hogy nézhetnek ki a foltok, vagy hogy mi lehet a baja.

Nem tudnál képet feltölteni? (kephost.hu-ra pl.)

Viszont ha utána azt javasoljuk, hogy menj orvoshoz vele, mert csúnyán néz ki, ugye valóban így is teszel?

2018. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!