Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya lenne a megoldás?

Melyik kutya lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

egy 13 éves lány vagyok,és a szüleim nem akarnak venni kutyát , mert eladó a kertes házunk(még abban élünk), és ha elköltözünk panelba akkor,a kutya nem érzi jól magát , meg anya nem szereti ha kihullik a szőre és minden csupa szőr meg nyál."sok pénzt" sem akarunk rá költeni(persze az oltások, kaja,meg az ágya azokra alap h költünk, a szőrére értem , hogy nem akarjuk minden hónapban a kutyakozmetikushoz vinni)

Szerintetek jó lenne nekem az amerikai cocker spániel?:D

Meg tanítani nehéz a spanikat??


2010. jún. 21. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
te lány, h pont a földkerekség egyik legszőrösebb kutyáját kérded..:D
2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én tudod mire gondoltam?!

Mit szólnál egy tacskóhoz??


Pici is,okos is,bár a szőre nem tudom,hogy mennyire hullik majd hátha valaki megmondja.Vagy azt nem szeretnél?

2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
annak nagyon hosszú szőre van és sokat kell kozmetikáztatni. rövidszőrű csivava lehet a megoldás
2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
sztem spániel nem éppen lakásba való,főleg hogy vadászkutya.szeret mozogni. Lakásba Francibulldog tacskó ilyesmi
2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát mondjuk , igaz h elég hosszú a szőre , de nem hullik az , mert egyik ismerősömnek is olyan van , és lakásban tartja ,meg kint van az udvaron , ha jó idő van . és azért kérdeztem rá a spánielre , mert az ő kutyájuknak lesz kiskölykei és adnak ha kell , ezért kérdeztem rá xD
2010. jún. 21. 14:30
 6/20 A kérdező kommentje:
csivavát , meg francia bulldogot nem veszek mert elég drágák :S pedig nekem a francia bulldog nagyon tetszik
2010. jún. 21. 14:32
 7/20 anonim ***** válasza:

[link]


Nézzd csak meg a 3.kiskutyust (Habra) olvasd is el léccives a történetét. :)

Egy ilyen kutyust nem fogadnál örökbe? :)

2010. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
a tacskó az is jó, majd utána nézek.csak már spániel lenne ,h honnan lenne.csak kíváncsi voltam a véleményetekre , h az szerintetek megfelelne-e , mert én levinném sétálni , azzal nem lenne baj , meg a szőrét is kifésülném minden nap, de akkor kell vinni a kozmetikába , ha minden nap kifésülöm , vagy meg a szőrét azt mindenképpen kell, legalább olyan 6 havonta??:D
2010. jún. 21. 14:35
 9/20 A kérdező kommentje:
vágni*
2010. jún. 21. 14:35
 10/20 anonim ***** válasza:

Kiscsajszi,figyelj:

Az amerikai cocker szőre szakszerű gondozást igényel. Amiket látsz képeken kennelek honlapjaink (Magyarország legjobb kennelje: www.fourseasons.uw.hu ), nagyon sok munka eredményei.


Akkor vegyél ilyen fajtát ha van napi fél órád gondozni a szőrét.


A trimmelés drágább (4000-10000Ft, attól függ, kihez viszed), ha tar kopaszra ledúratod, az a kozmetikusnak kevesebb meló, 3000-5000Ft. De akkor meg semmi értelme hússzú szőrű kutyát venni, különben is nincs gusztustalanabb kinézetű kutya egy kopasz spánielnél.


ut.másoltam


Csak azért ne vegyél ilyen kutyát,mert ingyen kapod.

Ott a menhely ott a fajtamentő.

2010. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!