Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan helyet, ahol...

Tudtok olyan helyet, ahol befogadnak kutyát?

Figyelt kérdés
Anyám kórházba került, és bizonytalan hogy mikor engedik ki, a kutyája meg azóta nálunk van. A baj az, hogy a kutya nem tud egyedül megmaradni a lakásban, egész nap üvölt (nagyon nagy a hangja is), így valakinek mindig itthon kell lenni, máskülönben a szomszédok ránk törik az ajtót. Jövő héten suli, senki nem fog tudni vigyázni rá. Fölhívtam néhány menhelyt, de mindenütt teltház van. Valakinek valami ötlet?

2018. aug. 28. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Hírdesd őt a jófogásom,ebadta facebook stb oldalakon.


Egyszer én is eljátszottam ezt a menhelyel....Találtam egy kóbor kölyökkutyát.Apukám nem engedte,hogy megtartsam mivel már a 4.kutyánk lett volna.A menhely nem fogadta be mert tudta,jogy nálunk biztos helye van pedig nem voltak tele.Elkell vinni és nem fel hívni őket ha ott vagy biztos nem küldenek el.Nem vittem el hírdettem tovább.


Állatvédő szervezeteket felhívsz biztosan segítenek.Egyik ismerősőmnek is segítettek.Nekem nem azt mondták vigyem gyepire.....


Vagy ha fajtatiszta csivava pl. Akkor csivava fajtamentők,ha valamilyen keverék és mutat valami fajtajelleget akkor is segitenek a fajtamentők.


Ha anyukád szeretné majd a kutyát ha meggyógyul lehet addig ideiglenes befogadóknál vagy panzióba.

2018. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem...én meg ezen szomorkodok hogy annyira jó lenne egy kutyus...az enyém külföldön van a szüleimnél viszont annyira hiányzik a társasága,mostanában sok időm is van és lesz is csak sajnos nem egyedül élek és a másik ember nem engedné a kutyát...különben már el is hoznám tőletek :( szegénykém,biztosan hiányzik neki anyud...a mi kutyánk is aki kint van szüleimnél ugyan ilyen mióta meghalt a társa...nem lehet otthon hagyni egyedül mert akkor megőrül. Pedig most fog anyum is elkezdeni dolgozni,nem tudom mi lesz így,bár ők semmi képp sem adják sehova...hallottam azt a módszert,hogy a következőképp tanították meg a kutyust hogy ne ugasson,randalírozzon otthon ha egyedül van: a gazdi kimegy az ajtón,de nyitva hagyja majd vár egy keveset,esetleg beszélget valakivel.Ha hallja hogy a kutya elkezd ugatni,akkor bemegy és leszidja (viszont ha a későbbiekben nem hall ugatást satöbbi akkor jutalomfalattal motiválja őt) Azután ismét kimegy,több időre és és ugyanígy tesz,csak hosszabb ideig van kint.ha már megszokta a kutya és nem ugat akkor ugyan ezt már csukott ajtónál teszi a gazdi.Egyre több időre menni ki aztán már a végén el is lehet menni otthonról,de ha hazaért a gazdi akkor nem szabad megfeletkezni a jutifalatról. A szüleimnek is mondtam már,hogy próbálják meg,oké hogy 13 éves a mi kutyánk de ettől függetlenül beválhat. Bár ez a procedúra nagyon idő és türelem igényes.
2018. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!