Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ak utya meg van már, akkor...

Ha ak utya meg van már, akkor kell házat, kennelt épiteni neki ami méretben jo?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Ennek fuss neki újra.
2018. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kutyának mikor kell kutyaházat,és kennelt épiteni?
2018. szept. 15. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg megérkezése előtt.


A kutyaházat nem érdemes hatalmasra építeni, elé, ha a kutya kényelmesen elfér benne, megtud fordulni. Szerintem szigeleni mindenképp szükséges, mégha nagy bundás mackóról is van szó, jobb ha nem adjuk meg a fázás lehetőségét. Télen ne tegyél be neki pokrócot, ruhákat, mert azok átáznak, fagyosak lesznek. Erre a célra a szalmával való bélelés a jobb.


A kennelben azért tudjon rendesen mozogni, az legyen jó nagy. És csak ideiglenesen legyen bent, a nap nagyrészében hadd legyen a kertben.


A kertben tartott kutyáknál is fontos a napi séta, a jó nevelés és szocializáció.


Szerintem nagyjából mindent leírtam.

2018. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mégvalami. Az ajtó a kutyaház hosszabbik oldalán legyen, így sokkal jobban szélvédett, mint a klasszikus megoldás. #3
2018. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kennelt nem KELL építeni. Minek akarok oda bezárni? Ha ennyire zavar, hogy mozog a kertben, akkor nem kell kutya!
2018. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!