Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kutya?

Milyen fajta ez a kutya?

Figyelt kérdés

[link]

Aki segit annak megy a zöld :D Köszi szépen előre



2018. szept. 16. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keverék
2018. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Már múltkor is kérdezted, hogy ő a kiskutyád ismeretlen apja és milyen fajta. Szerintem annál többet egy ilyen rossz kép után most se tudunk mondani, hogy valami német juhász keverék szerű ebről lehet szó.
2018. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es igen :D azóta se derült ki, de nagyon akarnám tudni :D az anyja itt lakik ugye nálunk és ez a kutya átbújt a kapunkon és igy lett a kiskutya, és na azért érdekel :D de megy a zöld
2018. szept. 16. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem német juhász keveréknek tűnik,de sajnos elég rossz minőségű a kép,így pontosan nem lehet megállapítani.remélem tudtam segíteni😄
2018. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor fogod még megkérdezni?
2018. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira akarod tudni, csinálj dns vizsgálatot.


De tök felesleges, nem változtat semmin, hogy egy többgeneráció keverék. Miért nem lehet leszállni erről? Miért kell feltétlen tudni? Ezt sosem értem meg.

2018. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1) lépés, máskor ne krumplival fényképezz.


2) lépésként pedig fogadd el, hogy múltkor is mondtuk, hogy németjuhász, illetve olyasmi keverék :D

2018. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléggé rossz a képminőség, de szerintem is német juhász keverék.
2018. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik facebookos csoportban ajánlották őket: [link] (sajnos nem tudok németül), ott végeznek DNS (DNA) vizsgálatot és abból kapsz egy papírt, hogy mik a legvalószínűbb fajták, amik lehetnek benne.
2018. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!