Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Debrecenben milyen kutyaiskolákat ajánlotok?

Ár, tapasztalat, fejlődési ütem stb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Debrecen, állatiskola

szept. 17. 22:25  Privát üzenet  

A válaszok
Bocsi, hogy írok, de ez engem is érdekel.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 17. 23:16 Privát üzenet

A csodakutya alapítvány kutyaovija, és alap képzése szerintem jelenleg az egyik legjobb.

Problémás kutyákkal is segítenek megtalálni a helyes irányt. Fejlődési ütem egyén függő, erre nem lehet sablont felállítani.

Árban most nem tudom hol mozognak.

[link]

A Debreceni Kutyaiskola is jó, komplett átfogó képzés, utána van lehetőség sok sport kipróbálásra trénerrel. Agility, Mantrening stb...

[link]

A honlapjukon mindent megtalálsz, elérhetőségeket is.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 18. 09:40 Privát üzenet
keresd meg facebookon Zeitler Józsefet, nemrég kezdtek iskolát működtetni a feleségével. ügyesek, lelkesek fiatalok. Józsi B kategóriás segédvizsgával is rendelkezik. Biztosan szivesen látnak.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 13. 10:53 Privát üzenet

Csodakutya! :D

Mi is oda jártunka kezdetben bizonytalan menhelyes kutyánkkal. Mostmárer barátkozni más kutyákkal, jolnevelt, semmi gond nincs vele. Árban egyszerűen fantasztikus. 1500 Ft/Másfél óra

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 13. 14:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

# 5/5Időpont okt. 16. 07:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen kutyakozmetikát ajánlanátok Debrecenben, lehetőleg a nagyállomás/belváros környékén?
Debrecenben ismersz kutyapszihologust?
Szombathely környékén tudnátok kutyaiskolákat ajánlani?
Hova vigyem a kutyamat sétálni debrecenben?
Debrecenben melyik kutyapanziót ajánlanátok? Tapasztalatokra is kíváncsi lennék.
Debrecenben van kutyastrand?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!