Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy ez a játék...

Normális hogy ez a játék neki? másé is hasonlóképp viselkedik?

Figyelt kérdés
bármilyen választ szívesen látok, csak leszólásoktól kíméljetek meg légyszíves ha lehet. tacskókeverék kutyusunk szocializálatlan, sokszor ölbe vágyik, és ilyenkor olyan játékra van igénye ahol a kezemmel "harapok" felé és akkor ő középerősen elkezdi támadni, harapdálni, birkózni, ezt élvezi. ez normális? vannak rendes játékai is, azokkal az a szokása hogy véletlenszerűen megfogja és elkezdi rázni csapkodni teljes erejéből, majd ki törik a nyaka úgytűnik. pár másodpercig csinálja teljes erejéből, utána megáll. vádászösztön ez?
2018. szept. 24. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Persze, teljesen normális! :)
2018. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nincs is baj vele.
2018. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik kutya csinálja ezt, a másik meg nem. Szerintem normális.
2018. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én shi-tzu kutyusom is ezt csinálja. Van egy kötéljátéka, azt szokta rázogatni, de úgy, hogy a kötél másik vége közben visszacsapódik és tulajdonképpen magát ütögeti vele, de élvezi. Máskor a labdáját rázza és tépi és morog is közben.

Ölben néha szokott kapdosni a kezem után, de ha túl erősen harapdálna, akkor rászólok és többnyire átmegy nyalogatásba.

Teljesen normális, pláne, ha fiatal a kutyus.

2018. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rotim van, szocializált és ő is csinálja. Van hogy ,,birkozunk,, és finoman harapdál illetve mikor egyedül van a régi farmerom amit neki adtam azt csapkodja a földhöz (van kutya játékai is amúgy). Az ölbe ülést viszont nehéz kiviteleznünk a súlya miatt
2018. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!