Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám feje tetején bolhaürülé...

Kutyám feje tetején bolhaürüléket találtam. Fürdetéssel el lehet távolítani? Utána milyen szerrel kezeljem a kutyám. Bolhát nem találok a kutyán, és nem is vakarózik. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Apró fekete pöttyök, vannak a feje tetején.
2010. jún. 23. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Fürdesd meg mindenképpen aztán pedig próbálj ki valamilyen bolhairtó sprayt vagy port de az én kutyáimnál leginkább a bolhairtó folyadék vált be amit egy kis pici ampullában lehet kapni.
2010. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Neocidol ampullát, egyben fürdesd meg, majd egy hét múlva még egyben (h a kikelt petéket is megölje). 3db van egy dobozban.
2010. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a Neocidol nevű készítményt nem minden állatorvos ajánlja a kutyáknak, mivel elvileg nem nekik lett kitalálva. Szerintem vegyél Neostomosan koncentrátumot. Ez egy 5 ml-es ampulla amit kb. 1 vagy 2 liter vízben kell feloldani és ezzel megfürdetni a kutyát. Az ára nagyjából 400-500 Ft körül mozog.
2010. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!