Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvezető pórázt hol szoktatok...

Felvezető pórázt hol szoktatok venni?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy néz ki elhagytuk valahol ami volt. Azt még egy barátom készítette, teljesen meg voltam elégedve vele, erős volt és szép, egyszerű.

Nem horror áron (nem kell semmi giccs, de bírja a strapát) hol tudnék venni újat? Ti kit ajánlatok, illetve melyik boltot és terméket?

Nagy testű kutyának.


2018. okt. 10. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A kiállításokon szokott lenni kint aki árul, vannak jó felvezető pórázai, egyszerűen elegánsak is. Én ott venném, mert a weben nem tudod végigtapogatni, alaposan megvizsgálni.
2018. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiállításon, kutyás boltokban is lehet kapni, bár utóbbiakban általában elég szűk a kínálat. AlphaZoo-ban, ZooDoomban tuti láttam ilyesmit. Más kérdés, hogy neked megfelelőt találsz-e.
2018. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!