Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová lehet fordulni, ha egy...

Hová lehet fordulni, ha egy kutya állandóan meg van kötve?

Figyelt kérdés
Önkormányzathoz, állatvédő szervezetekhez felesleges, nagy dupla nullák, csak az 1 %-ra hajtanak!!!!! akkor hová? Mindezekhez fordultam és a kutyák (több is az utcában) továbbra is éjjel-nappal meg vannak kötve. Van amelyik átugrik egy kerítésen és ott lóg egész nap étlen-szomjan, mert a tulajok dolgoznak. Semmi nincs a portáján de éjszakára sem engedik el. Annyira utálom az ilyeneket......
2018. okt. 13. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Szólj a Tornócky Anita féléknek.
2018. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nekik is írtam, azt írták vissza,hogy az önkormányzat jegyzőjéhez forduljak, megtettem, semmi....
2018. okt. 13. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én a napokban jelentettem fel valakit, mert a kertje előtt elhaladva olyan tömény ürülék szag van, hogy levegőt venni is fáj. A kutyák a kennelben állnak a sz.rban. Nem tudom hogy tudnak emberek így élni. És nyilván nem szegények ha három 10 millás autó áll a kertben. Gondolom ezért nem lettek megbüntetve sem.


Szóval ha valakinek van ötlete, akkor azt én is szívesen fogadom. Az állatmentők azt mondták tegyek feljelentést a jegyzőnél. :D megtörtént. Semmi eredménye nem volt.

2018. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az, én is jeleztem már a jegyzőnél, ezek mind csak a fizut szedik fel, de nem érdekli semmilyen lakossági bejelentés, nem beszélve arról, hogy a falu csak lefele megy, kifizetik a segélyeket, meg a rászorulók csekkjeit (mert persze nekik jár....) aztán a többi le van szarva!!! Ez borzasztó hogy egy falu pénze csak erre megy el.....
2018. nov. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!