Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés szagát mivel lehetne...

Tüzelés szagát mivel lehetne elfedni?

Figyelt kérdés
Ivartalaníttatni akartam az egyik kutyámat, erre pont elkezdett tüzelni. Azt mondta a doki, akkor már meg kell várni a tüzelés végét és utána fogja műteni. Az a gond, hogy a szuka saját fia meg egész nap nyűszít, könyörög, mert külön vannak zárva, nem akarom, hogy befedezze az anyját. Tudtok valami olyan szert ajánlani, amit ha ráfújok a szukára, akkor nem érzi a kan annyira a szagát? Nem egymás melletti kennelben vannak, nem érintkezhetnek rácson keresztül sem. Értelmes válaszokat várok.
2010. jún. 24. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs. Csak azt tudod tenni, hogy igyekszel a kant minél messzebb rakni a szukától. Vannak kanok akiket ez szörnyen megvisel, nem esznek, lefogynak, sírnak egész nap, de nem tudsz mit tenni. Arra a pár napra esetleg elviheti egy barát.
2010. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
66%
Lehet kapni kisállatos boltban ilyen spray-t,nekönk kiállításon bevált,otthon nem tudom mennyire válna be. A Deofill nevű tabletta is elvileg csökkenti a tüzelés szagát. Ezt nem próbáltam még,de egy próbát tuti megér.
2010. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a spray érdekelne, mi a neve, nem tudod? Már csak azért is, mert szeptemberben 10 hónapos lesz a kis szukám, amikor majd kiállításra akarom vinni, aztán ha éppen akkor ő is tüzelne, nem lenne jó, ha magára bolondítaná az összes kant.
2010. jún. 24. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
tüzelőbugyi? bár nem erre találták ki, de szerintem jól jöhet...
2010. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Kanrisztó spray a neve,ilyen citromos illatú förmedvény:)
2010. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ez a kanriasztó spray ér is valamit? Valaki már próbálta ezt? Mert én is hallottam már róla, csak nem tudom eldönteni, hogy hatásos lehet-e.
2010. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Deofill tabletta valamennyire semlegesíti a szuka illatát. Teljesen nem. Főleg, ha a közelében van a kan.Ha női intim sprével is fújogatod, az is csökkenti egy kicsit az illatát.
2010. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, utánanézek ennek a citromos cuccnak. Tüzelőbugyi nem kell rá, mert nem tud hozzáférkőzni kan, meg egyébként is leszedné magáról.
2010. jún. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!