Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közvetített kérdés, mert én...

Közvetített kérdés, mert én nem tudom?

Figyelt kérdés

Ismerősöm hívott, több kutyám van, gondolta én biztos tudom a választ... -.- Dokija nem veszi fel állítólag.

Szóval van egy pocakos szuka kutyája, minden pillanatát figyeli...szerintem kicsit túlzásba is viszi.. :D

Ha jól vettem ki akkor már a végén lehet, kb egy hete folyamatosan 37 fok körüli a hője, és ma már 37,6-t mért, kérdése hogy ez most azt jelzi hogy nem mostanában ellik, vagy hogy az ellenkezőjét. Én is olvasgattam neten, de nem találtam kielégítő választ, nekem 3 kan kutyám van, szóval nem foglalkoztam ezzel a témával. Nem tudom a vemhesség okát, körülményeit. Egyszer láttam a kutyát..lassan fél éve, közepes testű, talán spániel. Köszi nektek :)


2018. okt. 21. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A megemelkedett testhő a szülés közeledtét jelzi.

Remélem minden biztosítva van és nem teszi ki őket az udvarra a hidegre.

2018. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, annál jobban szereti az állatokat! Továbbítom neki a választ :) Köszönöm
2018. okt. 21. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit és jó kutyázást:)
2018. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!