Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyám...

Lesz valami baja a kutyám szemének?

Figyelt kérdés
Voltunk sétálni és keritésen át egy kutya megharapta a kutyámat elöször csak ugy láttam hogy a hasát harapta egyböl megnéztem hogy nem e vérzik vagy valami. Csak akkor láttam meg a szeménél a harapást amikor haza értünk. Ez a harapás nem olyan nagy inkább karcolás féle piros lett e a szeme.Irjatok.
2008. nov. 5. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom vidd el orvoshoz.vagy hívd fel,és mondd el neki mi történt.kamillázhatod neki esetleg,de nem akarok hülyeséget írni.forralj fel vizet,tegyél bele kamilla füvet vagy hogy hívják,aztán fedd le,és hagyd kihűlni,aztán átitatott vattával próbáld törölgetni neki.
2008. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ megpróbálom a kamillát. Hátha segit.

Azért még várom segitségeteket.

2008. nov. 5. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy nagyon megmarta és akár a látását is elveszíti. De az is lehet, hogy semmi baja nem lesz, csak kicsit vérfoltos marad. De ha az állatorvos megnézi azzal nem ártasz neki semmit! Inkább most vidd még el!
2008. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vérzett neki csak piros és a látásával semmi baja. Kiprobáltam a kamillát és már nem annyira piros.
2008. nov. 6. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:

ORVOS!

Akár meg is vakulhat ..egy esetleges hámsérülést, pedig el is fertőzhetsz borogatásokkal. Ez nem játék! Vidd orvoshoz!

2008. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!