Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bandogot honnan tudok venni?

Bandogot honnan tudok venni?

Figyelt kérdés
Vagy több generációsa vagy tosa x pitet szeretnék

2018. nov. 9. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
A kulcsszavakban felsorolt fajták közül melyiket tartottad már korábban?
2018. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Írok privátot. Itt sok az okoskodó.
2018. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyes es ha egyiket sem akkor mi van?

Valahol el kell kezdeni. Senki nem kutyaval születik!

Kerdező! Tenyésztő!

2018. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

#3

De, sok ember kutyával születik. Én kevés olyat ismerek, akik ne kutyával nőttek volna fel.

Gondolom azért kérdezte hogy a felsoroltak közül melyiket tartotta már, mert hasonló temperamentumú kutyák. Igen, valahol el kell kezdeni, csak épp nem egy pitbullal vagy egy kuvasszal. Ha már volt előtte kutyája, akkor nem lesz teljesen új neki és tudja, hogy hogy kell megnevelni.

Kérdező, tenyésztőtől.

2018. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Es ha nem Pitbullal nőt fel akkor ilyen tipusu kutyát ne tartson ugye. Vicc.

En Kaukázusival nőttem fel es most egy Argentin dogom es egy Amstaffom van.

Lehet nem volt jo választás mert Kaut vagy Közép ázsiait kellett volna vennem?🤔

2018. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
# 3 Azért, mert az ilyen kutyák pont nem valók olyannak, akik ilyen választ tudnak írni, mint te.
2018. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Uram atyám, 66%-os, te elképesztően ostoba vagy. Az utolsó válaszodat csak most látom. Nem azon van a hangsúly, hogy ki milyen kutyával nő fel. Hanem, hogy van-e bármilyen kutyás tapasztalata.

Ha valóban van Amstaffod, akkor te aztán tudhatnád, hogy első kutyának nem való akárkinek! Arról nem is beszélve, hogy Magyarországon jelenleg NINCS normális pitbull tenyésztő, a néhai "pitbull törvény" miatt, ezért a Bandog (ami az isten tudja milyen idegrendszerű lenne az előbb említett okból kifolyólag) igen merész választás lenne, egy bull típusúakkal még tapasztalatlan embernek. Rengeteg hülye tart ilyen kutyát, anélkül, hogy bármit is tudna róluk, s ebből már nem egy baleset történt.

Ezért őszintén remélem, hogy ezen fajták elkötelezett híveinek sikerül végre elérni azt, hogy ezekhez a kutyákhoz külön vizsga, és kutyajogsi legyen szükséges. Mondom ezt úgy, hogy társállatként szerintem a bull típusúak a világ legjobb kutyái. Nekem ugyan nem bandogom van, csak egy mentett, szar idegrendszerű amstaff-cane corso keverékem, és bizony a nevelése feladta a leckét. Pedig világ életemben kutyák között éltem, túl vagyok már olyan fajtákon mint amerikai bulldog, bordeaux-i dog, bullterrier-dobemann mix. Szóval azok akik itt egyesek szerint "túl okosak", valójában túl sok mindent láttak már, és nem véletlenül kérdeznek, mielőtt választ adnának egy ilyen kérdésre.

2018. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

7es! Az én kutyámat megnezhetd! Jonevel mind a kettő.

Am a kérdező nem okoskodast kért!

2018. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8, látod ezért mondom, hogy ostoba vagy! Nem írtam, hogy a kutyáid nem jól neveltek! De bakker, lásd már be, hogy ezeknek a kutyáknak a nevelése nem egyszerű feladat, és nem való akárkinek! Ha ezt nem ismered el, akkor nem simán ostoba vagy, hanem egy felelőtlen ostoba is.

Nem okoskodtam, feltettem egy kérdést, mert semmit nem tudunk a kérdezőről. Az is lehet, hogy tapasztalt kutyás, csak tényleg nem tudja merre induljon. De amíg semmit nem ír, nem tudhatjuk.

Ez mi a szarért fáj neked annyira?

Menj el csak egy hétvégén kutyát menteni, szar helyről, putriból, olyan helyekről, ahol nem bírnak ezekkel a kutyákkal, verik, bezárják, éheztetik őket, aztán majd rájössz miért "okoskodom". A mentett kutyáink az utóbbi években nagyrészt bull típusúak, mert divat lett a tartásuk, pedig sokaknak nem való.

2018. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mentettem en is elég ilyen kutyát ugyhogy kössz a tanácsot.
2018. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!