Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pécsett kirándulás kutyával,...

Pécsett kirándulás kutyával, mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Illetve melyik Fressnapfba menjünk inkább be? (Mindkettőbe bejöhet velünk? Ugy láttam hogy az egyik bevásárlóközpontban van)
2018. nov. 13. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fressnapf a tescoban van, oda nem vinném. A másik elég nagy, jobb helyen is van.

Túrázni szeretnél, vagy várost nézni? Túrára bármelyik mecseki útvonal magyon szép ilyenkor. Felsétálhattok a Tettyére, onnan az állatkert mellett a tv toronyhoz.

Városon belül a belvárost érdemes megnézni. Székesegyház, sétálóutcák, dzsámi... De kutyával nem mehetsz be sok helyre.

2018. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Nem túrázni megyünk sajnos, orvoshoz visszük, csak gondoltam előtte szétnézünk pár helyen, de akkor majd a belvárosban sétálgatunk.

Melyik Fressnapfot ajandlod inkább? Én sajnos térképek nem látom hogy melyik van egy Tescóban:(

2018. nov. 14. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!