Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot ajánlotok...

Milyen kutyatápot ajánlotok egy felnőtt golden retriever számára?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

én egyéves amstaffnak biomill és happy dog tápot adok.

a happy dog jobbnak néz ki, drágább is, meg a szaga más,

2010. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 06:41

Én Acanaval etetek, de csak azért, mert kistestű kutyám van, és így a táp olyan 7000/fél évre jön ki.

Ha nagyobb kutyám lenne, én sem tudnám megfizetni ezt a minőséget.

2010. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

A Hill's ugyanúgy csupa gabona meg szénhidrát,mint a Eukanuba.

Ezeknél a tápoknál a reklámot fizettetik meg.

[link]


Bal oldalt alul,"Index"menüpontban vannak betűrendbe szedve a tápelemzések,olvasgassatok.

2010. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én megnézegettem az oldalon található tápokat,és lehet hogy az én figyelmemet kerülte el,de szinte egyiknél se láttam a leírásnál,hogy hány százalék hús van benne.....hm?
2010. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki teheti meg, hogy méregdrága Orijent etessen a kutyával. Nehogy azt higyjétek, hogy minden tenyésztő Orijen, Acana, meg Eucanuba tápokkal etet. Ott ahol mondjuk több mint tíz kutya van egy tenyésztőnél, nem biztos hogy megteheti, hogy Orijennel etessen. Sokan gondolják, hogy a tenyésztőknek sok pénzük van, sajnos ez az esetek többségében nem igaz, ugyanis a tenyésztőknek, nagyon kevés anyagi hasznuk van, többnyire nincs is nekik hasznuk. Én tenyésztő vagyok, és nem az anyagi haszon hajt, hanem mert szeretek a kutyáimmal foglalkozni. Több kutyám van most a kennelemben, és nem tehetem meg sajnos, hogy méregdrága táppal etessem őket. Igaz tenyésztői felhasználású prémium táppal etetek, de nem drágával, mégid kiváló minőségű az is. A másik meg, hogy én sem várom el azoktól akik kutyát vásárolnak tőlem, hogy havonta 15-20 ezres tápot vegyenek a kutyának.
2010. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
50%

Az említett oldalon (www.dogfoodanalysis.com) nincsenek magyar tápok.

Egyáltalán létezik magyar prémium (neadjisten szuperprémium) kutyatáp?

2010. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

Sok hülye ember van.

Amíg nem volt az orijen meg az acana, addig az Eucanuba volt a legjobb, most, hogy már vannak ezek a szar kanadai fosatós tápok, az eucanuba már szar. Hova tovább már lassan az acana is rossz lesz sokak szerint.

Ez a roh@dt márkamajmolás megy ebben a kib@szott országban.

2010. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!