Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni?!

Tudnátok segíteni?!

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem mit lehetne tenni?

A kutyám állandóan kihuzza a pokrócot a házából és utána azon alszik és látom rajta hogy nem jó neki de miért csinálhatja? Most kapott szigetelést a házába pokróccal együtt kitépte és kint fekszik az esőben és aggódom érte nehogy megfazzon főleg hogy közeleg a tel

Mi a megoldás?!


2018. nov. 18. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Engedd be a házba.
2018. nov. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is engedd be.
2018. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne pokrócot tegyél be mert az vizes lesz és hideg. Szalmával béleld ki a házát
2018. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én legszívesebben beengednem :( de a szüleim nem engedik

Ma reggel kimentem hozza és tiszta víz volt és kissé remegett a szívem szakad meg érte besegítettem a hazába tetttem bele meleg pokrocot

Hogy lehetne anyaekkal azt megbeszélni hogy be engedjük ?

2018. nov. 19. 07:44
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki nem engedi be a kutyát a házba, annak az szokott lenni az oka, hogy nem szeretne többet takarítani. Mert a kutya beengedése több macerával jár. Én a sajátjaimat beengedem és takarítok utánuk, de azért teszem ezt szívesen, mert én vállaltam. Szóval azt megpróbálhatod, hogy felajánlod, hogy te takarítasz a kutya után. Mielőtt beengeded, lemosod a tappancsait, megtörölgeted, aztán kijelölsz neki egy helyet, ahová leteszed a plédjét és megtanítod, hogy az az ő helye.

Ha mégsem engedik meg, hogy beengedd, akkor pléd helyett szalmával béleld ki a kutyaházat, az hőszigetel és száraz marad, míg egy pléd nagyon hamar átázik.

2018. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem sikerül őket ràbeszélni, hogy legalàbb csak erre a hideg időszakra engedjék be, akkor marad a szalma megoldás. A rongyot ki fogja húzni úgyis mindig! Ha oda szegeled is! Megvan rà az esèly, hogy a szalmából is kapar ki majd, de azért nem az összest! Abba bele vackol és jó meleg lesz neki!
2018. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Hova húzza ki a pokrócát? Ha az ajtó vagy kapu elé, esetleg olyan helyre, ahonnan ezekre rálát, akkor - ha lehetséges - érdemes olyan helyre rakni a házát, ahonnan az ajtóra/kapura rálát. Nálunk régen ez volt a gond, amióta átraktuk a házát máshova, azóta ott alszik. Bárhova visszük, úgy fekszik, hogy az ajtót, kaput szemmel tarthassa.
2018. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szalmázdbe az enyém is kiszedte a takarót aztán az udvar közepén azon fetrenget. Utána szalmat tettembe azt nem szedte ki.
2018. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom, szalmát rakj be neki. Sokkal melegebb és nem ázik át.
2018. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szalma a megoldás, ahogy már többen írták. Nekem is ezt csinálta a most nagyobbik kutyám, neki nem pokróca volt, hanem vetbedje a házban, de mindig csak kihúzta, játszott vele, szinte csak rendeltetésszerűen nem használta. A szalmában benne aludt.
2018. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!