Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Corso vagy Golden vagy Palotap...

Corso vagy Golden vagy Palotapincsi?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a legjobb 12 éves kislánynak?
2010. jún. 26. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem hasonlo kutyák,de egy golden tuti elhuz egy 12 évest...meg nem mindegy hová menne a ktya,kertbe vagy panelbe...és amugy a kislány mit szeretne??
2010. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát a lányom közepes/kicsi kutyust szeretne de még a WESTIE is látható.Ja és ő a szobájába szeretné tartani.(nagyon nagy a szobája.)
2010. jún. 26. 11:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Corsot nem ismerek, de pincsünk és ha nem is golden, de labrador retriverünk volt már.


A palotapincs nem kutya. Valahol a kutya és a macska közt van fél úton... cuki, mikor dorombol, mert olyat is tud. :) Szeret meg minden, de ha valamit nem jól csinálsz akár meg is haraphat.


A labi egy jóindulatú bumfordi kutya. Gátlás nélkül elver bárkit a farkával, fellök, ellök bármit, kb. mint az elefánt a porcelánboltban. Viszont végtelenül jóindulatú, nagyon jól nevelt és én még életemben nem hallottam olyanról, hogy valakit akár csak megkapott volna. Sőt, ha más kutyával bunyózik, akkor is inkább csak letapossa, mást soha (mivel ugye vadászkutya). Ha lakásba lesz, akkor a labi egyfelől kicsit veszélyes a berendezésre, másfelől viszont nincs túl nagy mozgásigénye, elvan lakásban is. Persze naponta legalább 2x, de inkább 3x sétálni kell vinni ilyenkor. Ja és a diszpláziával vigyázzatok!


Ezzel együtt 12 éves kislányt egyik kutya sem fog respektálni. A labi pl. imádni fogja, de ha sétálni viszi, húzni fogja, mint annak a rendje. :)

2010. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Goldent szerintem nem egészséges szobába tartani, bármekkora is a szoba. Corsoról nincs tapasztalatom, palotapincsit lehet szobába tartani, de nekemis pl. Westiem van 11 sem voltam mikor megkaptam, igaz van egy kis rafináltság a kutyába, de nagyon okos, ragaszkodó fajta, bár első kutyának nem ajánlják én nagyon szeretem, és panelba lakok.
2010. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagy testü kutyát szobába nem jó tartani. Nekem annyira nem szimpik a palotapincsik de akkor az jobb a szobába vagy a westi.
2010. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

11:50 vok megint. Wesztink is volt (illetve van is, ő még él). Nos, lehet, h a többi westi nem ilyen, de ő egy betoji kis állat. Nagyon hangos, ha ölben van, de ha ugat, biztos lehetsz benne, h senki nincs a kapunál. Ezen kívül gyakori náluk a cukorbetegség, vigyázni kell, h ne rendben legyen.


Ezzel együtt egy napon nem lehet a pincsekkel emlegetni, ez full extrás kutya. És borzalmasan okos, legalábbis a mienk; szerintem a legokosabb kutyánk, pedig volt már egy-két nagyon értelmes.

2010. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem golden vagy labrador.De ha lakásban van akkor előnyösebb a labi mert annak rövidebb a szőre és nem hullik annyira.De a palotapincsi az tényleg nem kutya :D

A szomszédunknak westie-je van és egész nap megallasnelkul 20000000 megaherzes hanon ugat:D

2010. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a 4. komment írónak.Hány éves vagy?
2010. jún. 26. 11:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Már 12 éves a gyereked? Múltkor még csak 10, majd hirtelen 11 volt, most meg már lett :O
2010. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Corsot felejtsétek el. Én a goldenre szavazok.
2010. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!