Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 honapos ambulldogom....

Van egy 6 honapos ambulldogom. Kb 20-25kg, de nem nagyon izmos. Eszik rendesen és sokat mozog. Ennek a fajnak izmosnak kéne lennie, de ő mért nem az? Mikor fog ugy megerösödni? Van egy 2 éves staffim az már autot huz, elvileg az ambull is képes rá.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tennel fel esetleg egy kepet ?
2010. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok feltenni rola képet
2010. jún. 27. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan még nyurga, a magassága nő, nyugi 1 éves kora körül elkezd izmosodni....
2010. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés, megnyugodtam, köszi szépen
2010. jún. 27. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:

te is hozzájárulhatnál ahhoz hogy izmosodjon :)

egy kis edzés egyszer-egyszer (nem túlhajtani)

2010. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előzővel nem értek egyet. Hadd mozogjon, amennyit keve van, hadd játsszon, vidd sétálni, de edzeni még korai lenne. Meg kell erősödnie az izületeinek, csontozatának, kell a váz ahhoz, hogy az izmot elbírja. Nem véletlenül vékonyak még ilyenkor. Ilyen korban edzeni egy kutyát nagyon megterhelheti a csontozatát is, meg a szívét is. Szóval add meg neki a lehetőséget, hogy mozogjon amennyit kedve van, de ne hajtsd.
2010. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az edzést nem úgy értettem hogy akkor most nekiállnak és úgy kezeli mint egy 2 éves kutyát, hanem így rávezetni a dolgokra, kicsit megdolgoztatni, ugráltatni, megmozgatni (futtatni meg ilyenek)

elnézést hogy félreérthető voltam

2010. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszimindenkinek, majd a staffi megdolgoztatja, ha idösebb lesz akkor meg sulyhuzás
2010. jún. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!