Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes yorkshire terrier...

8 hetes yorkshire terrier kiskutyának kb mekkora ruha kell?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért adnál rá ruhát, amikor még jó pár hétig nem fog kint sétálni? Ráadásul az ennyi idős kölykök nőnek gyorsan.
2018. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Az mindegy hogy hány hetes. Keress olyan boltokat ahol fel vannak tüntetve a méretek. Én kínából szoktam ruhát rendelni a kutyámnak, ő nagyobb testű, de minden méret fent van a terméklapon. Én lemértem a kutyust és úgy rendeltem. A kínaiak szerint ez "labrador méret", tökéletesen illik a kis 15 kilós kutyusra. Egy labradorra rá se menne :)


Magyarországon is ez volt a baj, mivel a kutyus "nem tudja megpróbálni" mérni kell (a helyi kisboltban megengedték hogy kibontsuk a ruhát és ráadjuk :), de ez a ritkább felénk). Elmész a boltba egy centivel és megnézed melyik jó, az a biztos. Ilyen kis kutyának még nem biztos hogy vennék ruhát, egy takarót viszont érdemes lehet venni még bentre is.

2018. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú szárú, nagy méretű ( 45-46 férfi) és vastag zokni orrát vágd le és a mellső mancsoknál vágj egy-egy lyukat. Nem a legesztétikusabb megoldás, ha nem varrod el a széleket, de praktikus. Nekünk is ilyen ruhába feszített a cavalierünk, mert 4hónapos korában se volt jó rá a legkisebb standard ruha méret sem.

Emellett egy kölyök gyorsan nő ezért felesleges 2-3 ezer forintokat elkölteni a ruhára, ami egy hétig jó rá, ha abból játékot is kaphatna.

2018. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 És a pici cicámra húztam téli zoknit ugyanilyen módon, levágtam az orránál, 4 pici lyuk a mancsoknak és tökéletesen passzolt rá.

Pici, sovány, utcáról összeszedett cica volt.

2023. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!