Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ANGOL BULLDOGosok! Meddig...

ANGOL BULLDOGosok! Meddig etessem anyatejpótlóval 4hetes kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Royal canin first age-gel etetem mert az anyja nem fogadta el a kölykeit, de csak ő maradt meg.Az lenne a kérdésem, meddig etessem ezzel a anyatejpótlóval ?Mikortól válthatok és esetleg tippek hogy mire? RoyalCanin starter puppy (kif. bulldogoknak) jó?
2010. jún. 27. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Állatorvost nem kérdezted meg?
2010. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
6 hetes koráig kapja(anyakutyák is eddig szoptatnak általában, aztán már ha megkezdődőtt a hozzátápl. csak néha-néha igénylik),ezután szoktathatod a Royal Caninhoz esetleg a Pedigree kölyköknek való tápjához (ez a 2 legjobb márka sztem).
2010. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
6 hétig normális esetben sem szoptat anyuka. Persze jó lenne, de láttam én már 4 hetes kölyköket olyan foggal, hogy meg is értettem, hogy labi anyuka szabályosan menekül a gyerekei elől... :) Ennek ellenére add neki 6 hetes koráig, azzal nem ártasz, akkor szokták elválasztani normális esetben.
2010. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Elsőnek: szerdán megyek hozzá, de gondoltam itt is rákérdezek mert biztos van fent aki tenyésztett vagy tenyészt/és vagy találkozott ilyen szituval.De azért köszi=)

2010. jún. 27. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Már 3 hetes korától ehet neki való tápot. És közben még adhatod neki egy ideig a tejpótlót.
2010. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a dokitokat!

Pedigree meg Royal Canin és és föld... a pedigree nagyon rossz táp!

2010. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ég
2010. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán csinálhatod, hogy az anyatejpótlóba áztatsz be tápot. Pár percig hagyd, hadd puhuljon fel. Már kéne tudnia önállóan is enni.

Neked is egyszerűbb lenne így, persze a tányérnál ott kell maradni figyelni, de legalább nem kéne küzdeni a cumival.

Mivel korán lett elválasztva, érdemes 1-2 héttel tovább adni neki tejet, mondjuk 6 hetes koráig. Onnantól már mehet rizs és hús is.

2010. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!