Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáppal kapcsolatban a 12...

Kutyatáppal kapcsolatban a 12 éves közepes testű kutyusomnak? Váltani szeretnénk.

Figyelt kérdés

Eddig a Fressnapf saját márkás Premiere Best Meat Adult tápját vettem, de kezd belőle elegem lenni, hogy egyre csak drágul ott minden, akciók alig vannak, és a táp összetevőin is rontottak...


Úgyhogy másik után néztem, láttam itt sokan ajánlják a Brit Premiumot, megérné erre váltanom? Úgy nézem még több csirke is van benne 5%-kal míg árban ugyanannyi.

Erről az oldalról rendelném, ismeritek? Mennyire megbízható oldal?


[link]



2018. dec. 30. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Mostanság, szinte csak neten érdemes rendelni, nagy kiszerelésben.

A Brit jó, de én mindenképpen a senior változatot venném a 12 éves kutyámnak, bármilyen táp mellett is döntesz. Esetleg, míg rá nem jössz, melyik ízlik neki, vegyél kimérőset, több fajtából (fressiben akár vagy bmelyik normálisabb állateledelesnél).

2018. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A brit premium by nature ár érték arányban a legjobb. Én már seniort vennék neki.

A Falatozoo egyébként megbízható én is onnan rendelek. Első vásárlásra adnak 5% kedvezményt.

2018. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha a seniort kapja nem lesz gond az átmenettel? Eddig adult tápot kapott, az pont elfogyott, most majd vennem kell egy újat, hogy meglegyen a fokozatos átszoktatás, de az nem túl nagy ugrás hogy a márka is más lesz meg a típus (adult-senior) is?
2018. dec. 30. 10:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ezért írtam a kimérőset, hogy akár keverheted is. Azt te tudod, mennyire válogatós a kutya. De bizonyos kor felett, jobb a megfelelő kornak való táppal etetni
2018. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8-10 évesen, már átszokás állni a senior-ra. A tápváltás meg így is-úgy is meg lesz, mivel egy teljesen más összetételre és márkára állsz át. Én nem innen rendelem a Brit-et, de ahogy látom kb. ugyanannyi. (Bár, ha jól látom ez most akciós ár) Én ezt az oldalt annyira nem ismerem, de nem hiszem, hogy gond van vele, már évekkel ezelőtt találkoztam vele. Ha még mindig meg van, gondolom nagy baja nem lehet. Engem az zavar, hogy lehet én nem látom, de mintha nem írnák, hogy mennyiért szállítanak. Más oldalon kb. 9000 felett ingyen szállítanak. (Ezért szoktam 2X15kg rendelni) Azt meg nem hiszem, hogy ingyen szállítanak. Ha engem kérdezel, én mindig utánvéttel rendelek. Amíg nincs előttem a táp, én nem adok pénzt senkinek. Szóval ha nem bízol bennük, te is így kérd. kb. 300ft-ot szoktak felszámolni arra, hogy a futárnak fizetsz átvételkor és nem előre utalsz +szállítási ktg., ha van. Ezen az oldalon nem látok mondjuk semmit a szállítással kapcsolatban. Szóval nem tudom ők hogy csinálják.
2018. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még annyit. Bármely tápváltást úgy érdemes csinálni, hogy egyre növelve az új táp adagját, kevered a régivel kb. 2 hétig.
2018. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pedig ott van, hogy ingyenes a szállítása. De végül lehet hogy nem erről az oldalról rendelem hanem a britshopról.


Annyi kérdésem maradt, hogy ez egy jó fajta táp? A búza összetevője kicsit zavar, a Premiere-ben rizs meg burgonya van. Bár azt láttam a csomagolásán, hogy GMO meg szójamentes... Van itt valaki aki nem elégedett ezzel a táppal? A legjobbat akarom a kutyusomnak (amit még ki is tudok fizetni).

2018. dec. 30. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Én több mint 3 éve etetek Brit Premiummal. Meg vagyok vele elégedve. Szeptember környékén újították fel a terméket. Új külsőt kapott és változtattak az alapanyagokon. Több hús van benne, tettek bele zöldkagylót, meg kollagént stb. A rizst lecserélték zabra. Ha olyan véleményre vagy kíváncsi, akinek nem tetszik vagy hogy az emberek szerint melyik a jobb a Brit vagy a Premiere, akkor szerintem írd ki külön kérdésbe, mert így sokan nem fogják tudni, hogy ellenvélemények érdekelnek és melyik termékről van szó.
2019. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, látom már kiírtad.
2019. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Már meg is rendeltem :)

2019. jan. 2. 05:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!