Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék rajta segíteni?

Hogyan tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Na szoval van egy kistestű ,,Máltai" keverék kutyánk, octomberbe volt 1 evés , kb 1-2 hónaposan ,,vettük" (soha nem vennék kutyát, mindig is örökbefogadó párti voltam/vagyok/leszek), ,,megunt" kutya volt, kinn tartottak és bántottak, a szőre teljesen tönkre volt menve stb.

Kint is van egy retriever keverék 7 evés kutyánk , imádják egymást és volt egy 5 evés csivava keverékünk akit sajnos elkellet altatni 62 napja ( szinten imádták egymást)

Na szoval azota már egy év telt el és a kutyanak vannak ,,rossz szokásai" , mint pl nem mer enni előttünk, mintha félne hogy elvesszük, ha esszik is nem a tálból, ha egy kicsit megemeljük a hangunkat (ra meg kiabálni sem szoktunk😅) be pisil és mikor oda hívjuk magunkhoz csak nyal , hátra fordul és nyal😅😅😅, rettenetesen fél mindentől, rossz nézni(amugy teljesen egészséges) Ugyanolyan szerettetel neveltük mint a többit , nem értem😞

Tudok tenni valamit??


Sajnálom a helyesírási hibákért , Szlovakiaban élek és nem tudok jol magyarul


2018. dec. 30. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egyhónaposan már megunt kutya, az nem egy túl biztató jel, tekintve, hogy a kölyköknek nyolchetes korukig az anyjuk mellett van a helyük. Mivel itt az előző tulaj eléggé eltolta a szocializációt a korai hetekben, így ti ezzel otthon semmit nem fogtok tudni kezdeni. Keressetek egy kutyasulit, ahol foglalkoznak problémás esetekkel és rehabilitációval. Magától nem lesz jobb.
2018. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!