Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kakil be a kutyam?

Miért kakil be a kutyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy yorkie kiskutyam 1 eves. Es akarmit teszek bekakil a szőnyegre.

Pisilni kint pisil, de akarmennyit setalok vele, nem akar kint kakalni. Es mar nem tudom mi tévő legyek. Kb 3 óránkkent viszem le olyan 15-20 perc sétara es van egy nagyobb seta délutan ami kb 1 ora hossza.

Már probaltam azt is hogy addig setalok vele mig nem kakil kint, (2orat) voltunk lent, de akkor sem tortent semmi, viszont amint bejottunk egybol.

Valaki tudna segiteni hogy mit csinalok rosszul? Mar nagyon szomoru vagyok hogy nem tudom megtanitani neki hogy kint kakiljon :( :(

Elore is koszonom a valaszokat!!


2019. jan. 10. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kutya alom
2019. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van neki kutya pelenkaja, de nem hajlando oda vegezni a dolgat. Es en azt szeretnem elérni hogy minden ilyen dolgat kint vegezze. Csak nem tudom mit rontok el...
2019. jan. 10. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutya pelenka csak arra osztonzi, h bent is elvegezheti a dolgat..

Ha megtortenik a baleset, szidd le alaposan, azonnal! Pisinel kint nagyon dicserd meg, elobb utobb kakilni is kint fog, ezert majd szinten dicserd meg.

2019. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt rontottad el hogy kutyapelenkát használsz.
2019. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!