Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajták fogják...

Melyik kutyafajták fogják meg, a patkányt, egeret, mezei egereket, cickányt, vakondot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
A mudim elkapja a patkányt,vakondot,és ilyesmit. Ügyes kutya
2019. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Férgező kutyák és nem csak a közismert tacsira foxira kell gondolni pl a yorki is patkány vadaszatra lett tenyésztve.
2019. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amiket a többiek írtak, de ha ilyen kutyát szeretnél, akkor tudd, hogy kizárólag kinti tartásra nem alkalmasak, mert rövid a szőrük, télen megfagynak.

Bocsi, ha nem ez volt a szándékod, de ma már volt egy pár hülye kérdés. :(

2019. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én mudim kinti kutya. Kiskorában sokat volt benn,de már 9 éves elmúlt,és nem hajlandó bejönni. Van hatalmas szőre,jó,bélelt kutyaháza...nem fázik.


De egy rövidszőrű tacskó vagy foxi fázik ilyen hidegben.

2019. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Általában így van ahogy az előzők írták. De nálunk pont a husky a nagy vadász a foxit meg pont nem érdekli. :D
2019. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Magától az én mudim se fogta meg. De egy nyáron a süldő patkányok olyan merészek voltak,hogy fényes nappal mentek a kutya táljához lakomázni.

Na,akkor elbeszélgettem a mudival komolyan :)

Onnantól kezdve egy veréb nem szállhat le az udvaron,mert azt is elkapja :))


De komolyan beszélgettem vele: megmutattam neki,hogy ez így nagyon nincs rendjèn! Addig vagy nem vette észre - ezt nem hiszem, vagy nem érdekelte a dolog. De már évek óta szépen vadászik.


Sajnos a szomszédok tartanak baromfit,és hozzánk is áttéved néha a patkány,főleg a fiatal süldő példányok.

2019. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!