Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

[link]

Ez milyen fajta kutya szerintetek?

Nekünk is ilyen van, teljesen ugyan ilyen, a színe, szeme, orra. De már teljesen összezavarodtam. Valaki azt mondja pitbull stafford keverék, valaki meg megint mást.

Egy végleges választ kérnék, hogy ez milyen fajta.

Köszönöm!



2019. jan. 12. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda van alá írva:D Staffordshire terrier
2019. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott a kép mellett, hogy amstaff. De ha nektek ilyen a kutyátok, az nem azt jelenti, hogy fajtatiszta amstaff. Fajta jellegű keverék, mert gondolom nem törzskönyves.
2019. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A képen staffi van. De attól, hogy te ilyennek làtod a kutyust, mèg lehet külsősként, aki jobban ismeri a két fajtát az meg tudnà mondani, hogy igen ez ....


De kölyökkènt inkább a test az árulkodó a két fajta esetében is, nem a fej.

2019. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A képen Stafi van, ahogyan az oda is van írva. Az hogy a tied mire hasonlít nem tudom, de ha a törzskönyvében Amerikai Staffordshire Terrier van akkor az, ha nem akkor nem. Ha nincs Törzskönyve akkor meg úgyis fajta jellegű kutyus vagyis Stafi jellegű lehet éppen keverék is törzskönyv nélkül nem tudhatod. Ha van sok sok pénzed amit ki akarsz dobni az ablakon kérj DNS vizsgálatot az megmondja.
2019. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tiétek bull típusú keverék. Amúgy az enyém is, menhelyről fogadtam örökbe.
2019. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!