Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet beszoktatni egy...

Hogy lehet beszoktatni egy kutyát egy új fekhelyre (kutyaól)?

Figyelt kérdés

Kutyusunk sehogy nem akar az óljában/faházában aludni, amit újonnan vettünk neki.

Be lett rakva neki a pokróc, amin eddig aludt, szóval érezheti a szagát, elég nagy neki a ház, beédesgettük és simogattuk meg minden, mégis inkább a kocsi alá bújik be éjszakára, ami még a jó időben csak-csak elment, most viszont mióta tél van, aggódunk érte. Magától közelébe se hajlandó menni az ólnak.. ha betessékeljük, akkor kissé betojt fejjel tűri, tűri, elvan bent, amíg ott vagyunk és simogatjuk, viszont ahogy felállunk, azonnal kijön.

Gondoltuk, idő kérdése, de hát már január közepe van, és ősz óta nem sikerült beleszoktatni...

Mit csináljunk?


2019. jan. 16. 14:45
 1/4 anonim válasza:
Próbáljatok szalmát tenni bele. Mi megtömtük, egy pár nap múlva belemerészkedtek, azóta ki se akarnak jönni. 😉
2019. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már, nem érdekli.
2019. jan. 16. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán fázni fog, bele fog menni:)
2019. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem jó helyen van a ház neki.Nem jó fele néz az ajtaja.Vagy túl nagy neki a ház, vagy túl kicsi.Egyik sem jó.

Ott szeretnek lenni, ahol a gazdájuk.Bejárat közelében, kutyaház bejárata az utca fele nézzen, vagy ha nem, akkor a ti ajtótokat lássa belőle.

Az enyémek is a sok szalmát vagy még inkább a sok réti szénát szeretik alomnak.Pokrócot kihúzzák a sárba.

Nekem is volt ilyen kutyám, neki tettem be a házba finomságokat, ami miatt bement magától.Sokszor tettem be, mire beszokott.Meg a kedvenc játékait folyton betettem.Bement értük, kihozta.Lassan így beszokott.

Én biztos nem nézném a mínuszos éjszakákon hogy a kocsi alatt aludjon!

2019. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!