Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy kan...

Milyen nevet adnátok egy kan huskynak?

Figyelt kérdés
már itt van nálam 1 hónapja a kiskutya de még nem találtam ki neki nevet már néztem rengeteg helyen de nem találok hozzá illőt

2019. jan. 28. 11:06
 1/8 anonim válasza:
0%
Attól függ milyen fajta a kutyus
2019. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es ott van hogy Husky...

A miénket anno Mexnek hívták.

2019. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Démon, mint a kutyabajnokban. Vagy Mex is jó, amit már írtak. Aztán pl: Devon, Diesel, Hunor, Rocky, Pongó, Bingo, Joker, Rusty, Merlin, Hóbundás, Lumi, Sam
2019. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Husky-nak gyakran adnak "őslakos" neveket, vagy indián törzsek neveit, pl. Dakota, Sziú, Chakto, Navaho, Apache.

Esetleg amerikai államok, városok neveit, pl. Iowa, Topeka, Utah, Salem, Jersey.

Kilistázva utána tudsz keresni az összes névnek, hátha megtetszik valamelyik.

2019. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy szánhúzó fajtát (nem husky, de rokon fajta), akit Troynak hívnak.

Amúgy próbálgass neveket, aztán hátha valamelyikre felkapja a fejét. Az enyémnek így adtam nevet, mert arra nem hallgatott, amit a menhelyen adtak neki.

2019. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mondod, hogy orosz? Nahát, micsoda infó! Felírom a homlokomra, nehogy elfelejtsem! Okostojás... De a kérdésre nem válaszolsz...

Eddig szinte az összes husky, akivel találkoztam, ilyesmi neve volt. Miért ne lehetne amerikai neve? Észak-Amerika nincs messze Oroszországtól.

2019. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked is lehetne román neved, mert Magyarország nincs messze Romániától :D
2019. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj származási hely szerinti nevet adni a kutyusnak, erre nincs törvény. Általában az ember saját lakóhelye szerinti nevet ad, néha külföldit.
2019. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!