Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Színező samponokról tapasztala...

Színező samponokról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Show kutyákon sokan használnak ilyen termékeket, hogy a meglévő színt erősítsék, jobban kihozzák. Az én kutyámnak (hosszú szőrű) a hosszabb részeken kicsit világosabb a színe, és hogy egységesebb és sötétebb legyen ott is ajánlották ezeket a samponokat.

Van valakinek tapasztalata velük? Márkát is mondhattok (azt tudom, hogy a Christensennek van ilyen terméke, de még nem próbáltam). Érdemes lehet otthon kipróbálni, vagy inkább kozmetikusra bíznátok? Hiszen azért nem olyan durván színez ez a dolog, hogy egy alapból barna kutyát nagyon el tudjak rontani egy az ő színére való termékkel. Vagy mégis? :)


2019. febr. 3. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Duoble-k-t dícsérik még a chris christensen mellett


ezek a samponok nem színeznek durván,szóval otthon is ki próbálhatod,de szerintem ettől függetlenül ne közvetlen akkor mikor mész kiállításra :D vagy a winterdogshowra mennél?

2019. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyád tenyésztője biztosan tud ajánlani sampont, mert tuti ő is használ kiállítás előtt.
2019. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos a Winterre most nem jutunk ki, de majd lehet, hogy kipróbálok valamit :)
2019. febr. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!