Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek mondjatok nekem kutyás...

Kérlek mondjatok nekem kutyás rendezvényeket, programokat, előadásokat, szemináriumokat, táborokat?

Figyelt kérdés

Minden jöhet, kivéve a kiállítások (ha csak nincs egy tudományos előadás is ott, bár tudtommal a kiállításokat nem szokták mással összekötni.)

Előre is köszönöm!


2010. júl. 1. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
www.mixxx-tura.hu
2010. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Népszigeten a kiképzésvezetőire még tudsz jelentkezni, ez természetesen akkor is érdekes, ha nem akarsz kiképző lenni, én is csak azért megyek, hogy jobban megértsem a kutyámat. Sajnos a Népszigetes tábor épp most van, de ha még tudsz szabadidőt keríteni rá, akkor menj le!


[link]

2010. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A népszigetis szemináriumokat én is néztem, és nagyon akarnék is rá menni, különösen a kiképzésvezetőire, csak nem tudom kifizetni sajnos :(.
2010. júl. 1. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ösztönkezelés is nagyon érdekes szerintem és az csak két napos, ezért olcsóbb is. Lehet, hogy én arra is megyek. Amúgy Korom Gábor rendszeresen tart ingyenes előadásokat. Ugyan csak egy óra, de nagyon érdekes, és még nagyon vicces is. Csörögj rájuk, biztosan megmondják mikor lesz a következő.
2010. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!