Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tüzelés hányadik napján...

A tüzelés hányadik napján lehet fedeztetni a kutyát pontosan?

Figyelt kérdés
A hüvely duzzadása,vagy a vérzéstől számit-e?
2008. nov. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek, ne akarj szaporítani ;) Hisz eleve a kérdés megmosolyogtató! Egy tisztességes állattartónak meg sem fordul ilyesmi a fejében ;)
2008. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló ne szóljon már bele a kérdező dolgába lehet hogy tenyésztő mindenkinek el kell kezdeni valahogy egyébként akkor amikor már átlátszó színű váladék ürül belőle és nem véres ez kb a 14-15. napra tehető
2008. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a duzzadástól sámítva a 9-14.nap.ugy szokták,h háromszor kell pároztatni,kétnaponta.az a tuti.figyeld a kutyust ott lent,és ha bármi változást látsz,onnantól a 9,11,13.napon vidd el a kanhoz.és ami nagyon fontos,az az,h első tüzelésnél nem szabad pároztatni.és a szülésnél is lehetnek komplikációk,ugy készülj.és olvass sokat utána.
2008. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Második válaszoló:

Egy tenyésztő ezt pontosan tudja. A kérdező nyílván szaporító. Ehhez nem kell olyan sok ész...

2008. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tenyéztő de szaporító sem!!!Tudtam hogy kb.így van csak még pontosítani akartam.4.5 éves a kutyám/simaszőü foxterrier/.Nem anyagi haszon miatt akarom és olyan "TISZESSÉGTELEN"legyen minden kutyataró mint én!!!!!!
2008. nov. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!