Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüsszög a kutyám. Ugye nem...

Tüsszög a kutyám. Ugye nem fog megfulladni?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk. Kinti-benti kutyus. Ma késő értem haza szóval még most engedtem ki az udvarra. Szaladgált, szaglászott, egyszer csak elkezdett tüsszögni és kb. 2 percen keresztül folyamatosan. Közben a mancsával az orrát dörzsölte. Aztán jobb lett de azóta még volt 1-2 masodperc amikor nagyon furcsa hangot adott ki az orrán levegővételnél, ilyen szorcsogo hang. Én megneztem és az orrlyukban semmi nem látható.

Nyáron is volt egyébként már ilyen egy párszor, de csak 1-2 tusszentes.

Most úgy tűnik elmúlt, de komolyan attól féltem, hogy megfullad.

Egyebekent ezt leszamitva semmi baja. Nagyon jó a kedve. Ketpofara ette a vacsorát.


2019. febr. 13. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Te hányszor fulladtál meg, amikor tüsszentettél?
2019. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
62%

Valami az orraba kerult, allergia stb. Velem is neha megtortenik hogy valami miatt tobb tuccatszor tusszentek es nem tudom abbahagyni, valami csavarja az orromat.

A lenyeg hogy eszik, iszik es nem valtozott meg a viselkedese

2019. febr. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Semmi baja nem lesz.
2019. febr. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak belement valami a nózijába. No para :)
2019. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak belement az orrába valami, az enyémmel is előfordul, ha valamit nagyon szimatol, ami könnyen felszippantható, sőt, még bizonyos fűszerekre is tüsszög, ha a szomszédok főznek, és nagyon lehet érezni.
2019. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami szöszmösz belement az orrába, attól lehet, akárcsak az embereknél. Nem lesz semmi gond.
2019. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van, csak annyira meg tudok ijedni:D Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!