Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maltipoo kutyusnak is kell...

Maltipoo kutyusnak is kell vágatni a szőrét?

Figyelt kérdés

és ha igen akkor milye sűrűn?

most nem arra gondolok hogy szökséges-e a kutya számára...de én ilyen 3-4 cmes szőrt szeretnék neki és akkorára szeretném mindig...megnő neki, vagy megnő kb akkorára és úgy marad?


2010. júl. 2. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Miért akarsz egy keverék kutyáért pénzt kiadni, amikor ingyen választhatnál milliónyi közül, akinek ezzel az életét is megmentenéd? A maltipoo nem elismert fajta, a máltai és az uszkár keresztezése. Tényleg aranyos, meg minden, de minek több keveréknek születni? Ez csak egy hülye amerikai divathullám, ami úgy látszik, hozzánk is eljutott, sajnos. Nem kéne a szaporítókat támogatni...
2010. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

*szükséges-e... bocsi


és ha kérhetek normális válaszokat...köszi

nem olyanokat hogy miért én akarom mghatározni hogy mekkora legyen a szőre stb... -.-" :)

2010. júl. 2. 19:03
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a maltipoo egy keverék, így igazán sosem tudhatod mi fog kisülni belőle. Lehet csak 3-4cm-es lesz a szőre, de lehet hogy olyan hosszú mint a máltainak.
2010. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

miért nem lehet a kérdésemre válaszolni? leszarom

ezt választottam és kész...semmi közöd hozzá

2010. júl. 2. 19:04
 5/22 A kérdező kommentje:

köszi. és attól hogy keverék, buta is akkor?

vagyis nehéz tanítani?

a bichon frisének is akkora mint a máltainak ugye?

2010. júl. 2. 19:06
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Miért egy keverék szerinted buta?:O


Nem, nem buta csak az aki "dizájner" kutyát akar venni, közben meg fi..ja sincs a kutyákhoz...

2010. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Úúúúristen már miért lenne buta azért mert keverék??? Te mit tudsz a kutyákról? Mert szerintem kb semmit!
2010. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát egy keverék kutyát nehezebb tanítani..volt már keverékem...és nem az volt a baj hogy nem foglalkoztam vele...
2010. júl. 2. 19:10
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Nyírni kell. Mivel keverék, egyénileg változik hogy milyen gyorsan nő, milyen gyakran kell nyírni.

És láttam az indokodat hogy a keverékeket nehezebb tanítani. 1-ez nem igaz, 2-ha ezt hiszed, ugyanott vagy, mert a maltipoo drágán eladott máltai és uszkár keverék. Ugyanolyan korcs mint a többi, csa a hülye emberek divatból képesek kiadni érte 100 ezreket. menhelyen meg ingyen is van, detto ugyanez.

2010. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Egy kutyából meg tudod állapítani az összes jellemét? Gondolkozz már?
2010. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!