Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó név a Happy?

Szerintetek jó név a Happy?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked tetszik, és a családban sincs senkinek kifogása ellene, akkor tökéletes.
2019. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hörcsögöm ezzel a névvel. :)
2019. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
nekem meg papagájom volt ezzel a névvel... Am sztem jó név, nem hinném, h baja lenne vele bárkinek is a környezetedbe.
2019. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

A Fairy Tailben van egy kék repülő macska Happy névvel :D

[link]

2019. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát ilyen horcsog papagáj kisebb állatnak bent igen jó. De kutya névnek nem adnám.
2019. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Van egy vénasszony a házban akinek egy crazy nevű ronda kutyája van. Mindig visítozik hogy krééééézike kréééézziiiii..agyvérzést kapunk tőle. Nagyon hülyén hangzik ilyen rövid angol neveket adni kutyának,amik amúgy nem nevek.
2019. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, minden név úgy keletkezett, hogy valamilyen jelentése volt a szónak, és amiatt adták.

Kérdező, a Happy szerintem jó név. Pozitív a jelentése, könnyen kimondható, és a kutya számára is könnyen megjegyezhető, kétszótagú szó. Ismerek is ilyen nevű kutyát, kettőt is.

2019. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen kutyát, nagyon kedves, illik rá a név. Szinte mosolyog mindig. Ha a te kutyádra illik és tetszik neked ez a név, nyugodtan adhatod neki. Könnyű kimondani és pozitív a jelentése.
2019. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy kis vadállat, pár napja hoztam.

Igaz rá hogy mindig vidám, mindent széttép aztán 'mosolyog' 😆

#Husky

2019. márc. 12. 21:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Már lassan kezdi megszokni a Happy nevet. Néha elkezdem neki énekelni a Happy dayt, és ugrál össze vissza meg csóválja a farkát, tudja hogy róla van szó😄
2019. márc. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!