Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsuk meg a kutyánknak...

Hogy tanítsuk meg a kutyánknak, hogy ha vendég jön nyugodt maradjon?

Figyelt kérdés

Ha vendégek, rokonok, postás, pizzafutár tehát BÁRKI jön hozzánk totál bepörög és (számunkra) kezelhetetlenül.. próbáltuk már elterelni a figyelmét, leültetni legalább míg leveszik a cipőjüket de esélytelennek tűnik. Be van zsongva ugrál és nem hallgat senkire és semmire olyankor.


Milyen módszerrel tudnánk leszoktatni erröl?


Egyébként 2év körüli mentett szuka kutyus, és ivartalanított,ha ez számít.

Előre is köszönöm válaszokat.


2019. márc. 20. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora kutya?
2019. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Spániel méretű kb.
2019. márc. 21. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem, miért lett lepontozva az első válasz, nem mindegy, hogy egy csivavát kell leállítani vagy egy bernáthegyit, eltérhetnek a lehetséges megoldási tippek. Gyerekkoromban hasonlóan leállíthatatlan volt rokonoknál egy kuvasz, nem mertem bemenni az udvarra sem, amíg nem zárták hátra, nagyobb volt a kutya, mint én, egy kis testűvel nem lett volna ekkora gondom például.


Kérdező, szobakennel esetleg? Nem állandóra, csak arra az időre, amíg vendégek vannak, és ha jól viselkedik, jutalom.

2019. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tartsd porazon ,rajtad a jut falat taska: ultesd le. Kapjon falatot a leules utan azonnal. Aztan mondd meg neki,h ul es adj falatot. Egy ido utan tovabb fog ulve maradni 1-2 masodpercnel. Aztan eljuttok,h nem ugrik fel rajuk rogton:

Mondd neki,hogy nem ugrik es akkor kap falatot.

Turelem es szepen haladni fogtok.


A porges amugy a napi rendszeres testmozgas( poraz nelkul futni kilometereken at 1-2 orat) hianya. Igy ne haragudjatok ra.

( egy foxi -akarat es energiacsomag gazdajavoltam)

2019. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a + :)
2019. márc. 24. 21:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Igyekszünk lemozgatni, sokszor setálunk erdőben póráz nélkül, sok futkosással. de nem mondom,hogy mindennap, sajnos. Viszont a vendégeknek szóló izgatottsága ha kipurcant már aznap a mozgástól akkor sem marad el.. Persze, nem haragszunk rá, a mi feladatunk a nevelése,magától nem tudhatja :)
2019. márc. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!