Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen igényeik vannak ezeknek...

Milyen igényeik vannak ezeknek a típusú kutyáknak?

Figyelt kérdés
Juhász,őrző-védő,és vadász.Minden érdekel.Még az is,hogy melyikkel a legkönnyebb,és a legnehezebb bánni a három fajta közül.Kaukázusi,rottweiler,argentin dog.

2019. ápr. 8. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Akkor olvass utánuk.
2019. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Közös jellemzőjük, hogy határozott, hozzáértő gazdát igényelnek, aki képes megfelelően nevelni őket.

Kaukázusi: elsősorban terület-és vagyonvédelemre való, nagy területre van szüksége, amit szabadon bejárhat. Önálló, kemény kutya.

Roti: munkakutya, dolgozni kell vele, ideális a kinti-benti tartás számára.

Argentin dog: lásd roti, annyi különbséggel, hogy fűtésszezonban csak bent tartható a lakásban.

A legnehezebb talán a kaukázusi.

2019. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
hát..nem én választottam, de rámsóztak anno egy argentint 1 évesen. most 2 és fél éves. kegyetlenül nehéz kutya. rosszabb, mint egy gyereket nevelni. állandóan következetesnek kell lenned. társaság igénylő, ha nem állandóan ember közelében van, akkor egy társ kutyát igényel. óriási a mozgás igénye. a vadász ösztönt nem tudjuk elnyomni benne, imád engem, bárkitől megvéd, de ha meglát pl. egy egeret séta közben, nincs SEMMI ami visszatartaná, üldözi.nagy kertünk van,2500 nm, de ez sem elég neki.fajtajelleg nála, hogy utálja a kan kutyákat, értsd: meg akarja ölni őket. És ezen semmivel (ivartalanitással sem) tudtunk változtatni.
2019. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!